Pivovar bodoval se svým Prezidentem a tmavými ležáky.

Chodová Planá – Významná ocenění posbíral Rodinný pivovar Chodovar z Chodové Plané na největším českém degustačním festivalu piv, který se konal v Českých Budějovicích.


Na medailová ocenění z loňska navázal chodovoplánský pivovar také letos a bodoval se čtyřmi svými výrobky.

Nejvyšší pozornosti se dostalo pivu Chodovar Prezident. Ten získal zlatou medaili v kategorii prémiových ležáků. K tomu patří ocenění Zlatá pivní pečeť.

Úspěch u degustátorů měla také dvě černá piva z Chodové Plané. V kategorii tmavých piv získala druhé a třetí místo.

Na mezinárodním pivním festivalu soutěžila nejen piva, ale také cidery, či minerální vody. I v této oblasti měl Chodovar zastoupení, v soutěži minerálních vod o titul Zlatý český pramen získalo Ilsano ® speciál třetí místo .

„Vnímáme tato významná ocenění jako ohodnocení práce celého kolektivu pivovaru Chodovar a věříme, že naše pivo bude dělat i nadále radost všem našim zákazníkům v regionu,“ vyjádřil se k významnému úspěchu obchodní ředitel pivovaru Jiří Plevka mladší.

Pivní festival a degustátorská soutěž se konala už po devětadvacáté. Do několika kategorií se přihlásilo několik stovek piv z několika set pivovarů nejen z České republiky a Slovenska, ale přibližně ze dvou desítek dalších zemí.

Zdroj: https://tachovsky.denik.cz/ | Autor: Jiří Kohout | Foto: https://www.facebook.com/ChodovarCZ/

Nejlepší čas strávený se sklenkou piva je samozřejmě - české online casino

Strávit čas s přáteli hraním vzrušující hry!