Zásady ochrany osobních údajů

Společnost Pivovaři.cz s.r.o. se sídlem Evropská 810/136, Vokovice, 160 00 Praha 6 si cení vaší důvěry a chrání vaše osobní data před zneužitím. Veškeré vaše osobní informace jsou chráněné a zpracovávané v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. ve znění jeho dalších aktualizací a novel a Zákona 480/2004 Sb. ve znění jeho dalších předpisů (vč. tzv. GDPR).

Nechceme po vás žádné informace osobního charakteru, které nám sami neposkytnete. Nebudeme vás obtěžovat žádnými informacemi mimo obsah těchto stránek a komunity kolem nich. Informace nemají primárně obchodní charakter a rozhodně je nebudeme sdílet s žádnými společnostmi, vč. pivovarů nebo distribučních společností.

Newslettery a komunikaci na sociálních sítích pro platformu Pivovaři.cz s.r.o. zajišťuje agentura Community s.r.o. se sídlem: Arbesovo nám, 150 00, Praha 5, Česká republika (cmnt@cmnt.cz), která disponuje kontakty získanými výhradně na základě vašeho dobrovolného a vědomého souhlasu. Pokud by došlo na vaší straně ke změně postoje, budete obratem z databáze vyřazeni.

Budoucí projekty e-shopu budou řešeny samostatnými obchodními podmínkami, včetně odpovídajícího souhlasu se zpracováním osobních údajů.

Pokud byste měli jakoukoliv otázku, která se týká ochrany vašich osobních údajů, spojte se s námi přes e-mail info@pivovari.cz.

Děkujeme.

Nejlepší čas strávený se sklenkou piva je samozřejmě - české online casino

Strávit čas s přáteli hraním vzrušující hry!