Pivovaři, průvodce českými pivovary

Pivovaři.cz je první nezávislá zážitková platforma pro pivovary, pivovarníky a milovníky piva. Vycházíme z osobních zkušeností pivních znalců a vyprávíme příběh každé značky, typologie a chutě.

Vytvořili jsme pro Vás nejkomplexnější a nejpropracovanější databázi pivovarů po celé České republice. Od teď si můžete vyhledat pivovar podle preferenci okolí nebo typu výroby.

Naším cílem není jen vytvoření databáze ale i zpřístupnění cest k Vaším oblíbeným pivovarům a to doslova. Tematické zájezdy a komentované prohlídky Vám odhalí tajemství našeho tekutého zlata a pomůžou nahlédnout do celého procesu přípravy tohoto lahodného nápoje.

Nové možnosti se tak otevírají nejen pro konzumenty, ale i pro pivovary. Zviditelníme Vaši značku nejen na databázi, ale i na sociálních sítích. Umíme zajistit full service pro minipivovary. Prostřednictvím zážitkové agentury pomáháme k propagaci regionu a sjednocení místní komunity. Vícejazyčná mutace zaručuje oslovení i zahraničních návštěvníků a učiní skutečný fenomén z České republiky na pivovarské mapě světa.

Služby pro pivovarské

Máte zájem o spolupráci, nebo jste nenašli váš pivovar? Napište nám.

Kontaktujte nás

Nejlepší čas strávený se sklenkou piva je samozřejmě - české online casino

Strávit čas s přáteli hraním vzrušující hry!