Michal Gulaši oslavil s fanoušky vítězství v Radegast indexu

Rozdat tvrdý hit. Zblokovat střelu soupeře. Bránit a útočit do posledního dechu. To jsou úkoly hokejových bojovníků, které oceňuje metrika Radegast index. Podle těchto parametrů byl za uplynulou sezónu tím největším bojovníkem obránce Komety Michal Gulaši. Ten v brněnském Radegast SportPUBU převzal za přítomnosti místních fanoušků putovní kamennou helmu pro vítěze Radegast indexu.


Cesta k titulu největšího bojovníka nebyla vůbec snadná. Vedlo k němu celkem 217 bodů v Radegast indexu. Za 98 rozdaných hitů, 120 blokovaných střel a 1 mínusový bod v statistice +/-. To je hodně hořkých ran a momentů, kterými Michal Gulaši bojoval za svůj tým.

„To, že jsem jmenován největším bojovníkem, pro mě znamená hodně. Od malička mě tímto směrem vychovával můj otec a vedl mě k tomu. Proto jsem rád, že se Radegast index počítá a zaměřuje na bojovnost, kterou jsem se učil už v úplných začátcích,“ říká Michal Gulaši na svůj úspěch v metrice Radegast index.

Gulaši měl titul největšího bojovníka extraligy na dosah i v předchozích sezónách, ale boj o vítězství zpravidla vyhrával Jan Výtisk. Bývalý vítkovický kapitán vyhrál Radegast index čtyřikrát za sebou a jeho nadvládu letos ukončil právě Gulaši. Jen tak to ale nebylo: „Vyhrát letos Radegast index bylo hodně těžký. Bojovat s Honzou Výtiskem není nikdy nic snadnýho. Jsem ale rád, že to letos vyšlo a porazil jsem ho,“ dodává brněnský bojovník.

Vítězství v Radegast indexu oslavil Michal Gulaši s brněnskými fanoušky tematicky v Radegast SportPUBU, kde jim osobně čepoval Radegast Ryze Hořkou 12. Za vítězství v Radegast indexu převzal putovní kamennou helmu z rukou Romana Šolce, obchodního sládka nošovického pivovaru. S sebou si odnesl i 217 piv Radegast. Tolik hořkých piv, kolik hořkých bodů získal v Radegast indexu.

pivovari-pivovary-novinky-michal-gulasi-oslavil-s-fanousky-vitezstvi-v-radegast-indexu

Zdroj: https://www.prazdroj.cz/

Nejlepší čas strávený se sklenkou piva je samozřejmě - české online casino

Strávit čas s přáteli hraním vzrušující hry!