Otevření První podorlické pivní stezky

DubenDub 21 2019 10:00 - 23:55 Europe/Prague

pivovari-pivovary-pivni-akce-podorlicka-pivni-stezka-otevreni
pivovari-pivovary-pivni-akce-podorlicka-pivni-stezka-otevreni-02

První podorlická pivní stezka

NEJDELŠÍ PIVNÍ CYKLISTICKÁ STEZKA V ČR

Jste fandové do cyklistiky a rádi si zpestříte výlety na kolech o nevšední zážitky? Právě pro Vás jsme si připravili speciální nabídku „Pivní cyklo - tour“, kde se seznámíte s historií tří pivovarů našeho regionu. Jednotlivé trasy jsou s různou náročností a poznáte pivovary v Rychnově nad Kněžnou, Dobrušce, a Potštejnu. Nabízí se degustace piva spojená s vlastní prohlídkou pivovaru. Ubytování Vám nabízíme ve středobodu stezky na hotelu Studánka. Připravena je dependance VILA, včetně letní kavárny s kvalitním servisem. Wellness Vám nabídne širokou nabídku služeb pro relaxaci a odpočinek, mezi které patří saunawelt, masáže, aromaterapie, pivní procedury, bazén, vířivka, kosmetika a pedikúra.

RYCHNOV NAD KNĚŽNOU - PIVOVAR DOBRUŠKA - 49 KM

Od brány pivovaru se dáte vpravo do ulice Trčkova a po cca 300 metrech narazíte na modrou turistickou značku, po které pokračujete a přes betonový most přejedete řeku Kněžnu. Na křižovatce turistických cest opustíme modrou turistickou značku, která odbočuje nad vesnicí Lukavice, a odbočíme po zelené turistické značce do města Solnice. Zelená značka vás povede kolem automobilky Škoda v Kvasinách, až na náměstí v Solnici, kde zelená turistická značka končí. Po našem značení budete pokračovat po hlavní silnici, směr Dobruška a po 300 metrech odbočíme vlevo na silnici směr Byzhradec. Po dalších 200 metrech odbočíte ze silnice vpravo na místní asfaltovou komunikaci, která vás zavede do vesnice Hroška. Vesnicí projedete po našem značení, před výjezdem cca 200 metrů před koncem vesnice, po přejetí potoka odbočíte vlevo, směr Podchlumí. Po prašné cestě se potkáme se zelenou turistickou značkou, na ni odbočíme vlevo, po ujetí cca po 300 metrů opustíme zelenou značku vpravo a míjíme vysoký cihlářský komín s čapím hnízdem a dále pokračujeme po vlastním značení do Podchlumí. Zde sledujeme naše značení po asfaltové místní komunikaci směrem na Mělčany. Krátce pojedeme po cyklistické stezce 4353, ze které cca po 100 metrech odbočíme vpravo po vlastním značení do Mělčan. Projedeme Mělčany po asfaltové silnici do Dobrušky na náměstí a dále k pivovaru, dle našeho značení.


PIVOVAR RYCHNOV NAD KNĚŽNOU – PIVOVAR POTŠTEJN – 31 KM

Od pivovaru odbočíme vlevo do mírného kopce, ulice  Kaštany, a pokračujeme po našem značení na okraj Rychnova nad Kněžnou, kde odbočíme do Dlouhé Vsi. Projedeme Dlouhou Vsí přes Roveň do Pekla. Dále po našem značení pokračujeme do města Vamberku. Po vjezdu z města po cca 300 metrech odbočíme vlevo po našem značení do Merklovic. Při výjezdu z Vamberka směr Merklovice jedeme po turistické zelené značce, ze které odbočíme krátce za vjezdem do Merklovic u dětského hřiště vpravo a po našem značení dojedeme do Záměle. Přejedeme železniční trať a přiblížíme se k řece k Orlici, kterou budeme sledovat proti proudu po cyklotrase 4312, která nás dovede do cíle k pivovaru Clock v Potštejně.


PIVOVAR RYCHNOV – LETOVISKO STUDÁNKA – 5 KM

Od pivovaru pojedete vpravo ulicí Trčkova po vyznačené První podorlické pivní stezce, která vás dovede lesem Včelným, až k Letovisku Studánka.

Zdroj: http://www.podorlickapivnicyklostezka.cz/

 • 0

  days

 • 0

  hours

 • 0

  minutes

 • 0

  seconds

Událost již proběhla

Událost probíhá

Uložit do Google kalendáře

Místo konání

Městský Podorlický pivovar

Navigace

Navigovat

Nemůžu najít cestu!

 • Program

 • Hosté

 • Účast

 • Předpověď

 • Komentáře

Pro toto místo v současné chvíli nejsou dostupná data

Zpráva o počasí

Dnes stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Vítr stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Vlhkost stec_replace_current_humidity %

Pocitově stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Předpověď

Datum

Počasí

Teplota

stec_replace_date

stec_replace_icon_div

stec_replace_min / stec_replace_max °stec_replace_temp_units

stec_replace_5days

Dalších 24 hodin

Funguje díky Forecast.io

Nejlepší čas strávený se sklenkou piva je samozřejmě - české online casino

Strávit čas s přáteli hraním vzrušující hry!