Plzeňský Prazdroj otevřel v Praze dárkovou prodejnu

Plzeňský Prazdroj otevřel v Praze svou dárkovou prodejnu umístěnou mimo vlastní pivovary.


Plzeňský Prazdroj otevřel v pražské nákupní galerii Myslbek v ulici Na Příkopě svou dárkovou prodejnu. Nabízí zde zboží značky Pilsner Urquell a vybrané položky značek Kozel a Radegast. V nabídce budou i dárkové poukazy na prohlídky pivovarů, školy čepování a další zážitkové akce. Zároveň bude sloužit i jako výdejové místo pro objednávky z e-shopu.

„Těší nás, že roste zájem lidí o dárky, oblečení a další doplňky s tematikou našich pivních značek. Proto jsme se rozhodli opustit hranice našich pivovarů a otevřít klasickou kamennou prodejnu v centru Prahy,“ říká Milan Klich, vedoucí obchodních služeb Plzeňského Prazdroje. Dosud měl Prazdroj prodejny výhradně ve svých pivovarských areálech v Plzni, Velkých Popovicích a Nošovicích, kromě toho provozuje i e-shop https://eshop.prazdroj.cz/. 

V prodejně jsou v nabídce nejen tradiční „pivovarské“ položky – sklenice s různými motivy, odnosky a džbánky, ale i dárkové předměty a oblečení. „Škála našich produktů je veliká, od tácků pod pivo přes trička, mikiny a čepice až po doplňky do domácnosti. Populární jsou také tenisky Converse v designu Pilsner Urquell nebo ponožky s pivovarským motivem. A máme i pohodlné domácí papuče nebo stylový župan. Lidé často kupují naše věci jako dárky pro své blízké, proto věříme, že otevření v předvánočním čase je ideální příležitostí pro všechny Pražany, kteří hledají ten pravý dárek,“ doplňuje Milan Klich.

V obchodě bude k dostání také pivo, a to jak balené v lahvích a plechovkách, tak i speciální vánoční balení.

Zdroj: https://www.mediaguru.cz/ | Foto: Plzeňský Prazdroj


 

Nejlepší čas strávený se sklenkou piva je samozřejmě - české online casino

Strávit čas s přáteli hraním vzrušující hry!