Hokejisté si pro mistrovství světa vyrábí pivo ze zlaté várky. Za první gól bude v hospodách zdarma

Na letošní Mistrovství světa v hokeji se chystá daleko více českých fanoušků než jindy. Důvod je prostý – šampionát se uskuteční v květnu na Slovensku a základní skupinu hrají naši reprezentanti v Bratislavě. Tam bude otevřen i Dům českých fanoušků, kde se bude čepovat pivo ze speciální várky Pilsner Urquell, kterou tento týden založili v nejznámějším českém pivovaru naši reprezentanti se svým trenérem.


Trenér českého národního hokejového týmu Miloš Říha, sládek Plzeňského Prazdroje Václav Berka a hokejoví reprezentanti Tomáš Zohorna a Jan Kolář založili tento týden speciální várku piva Pilsner Urquell. Výroba bude trvat zhruba pět týdnů a tento nápoj budou moci ochutnat všichni v průběhu hokejového mistrovství světa i v Domě českých fanoušků v Bratislavě. Ten se nachází v těsné blízkosti stadionu, kde se odehrají zápasy šampionátu.

Navíc při prvním gólu naší reprezentace čeká hosty v českých restauracích a hospodách velké překvapení. „Letos jsme se rozhodli podpořit nejen naše hokejisty, ale i ty, kteří dávají hokeji život a bez nichž by se žádné mistrovství neobešlo – hokejové fanoušky. Ve chvíli, kdy dá náš tým první gól na šampionátu, oslavíme jej společně s fanoušky našim pivem v tisíci hospodách po celé zemi zdarma,“ říká emeritní vrchní sládek Plzeňského Prazdroje Václav Berka.

„Fanoušci jsou důležitým hráčem v týmu, neobejde se bez nich žádný opravdový hokej. Těším se na to, že naše hráče vyhecují k dobrému výkonu a že společně oslavíme náš první gól pivem z naší zlaté várky,“ prohlásil k tomu trenér reprezentace Miloš Říha.

Pilsner Urquell také vyrobí unikátní hokejový sud se symbolickou částí zlaté várky, který odcestuje na Slovensko speciálním vlakem s hokejovými fanoušky. Sud bude slavnostně naražen v Domě českých fanoušků při jeho slavnostním otevření a bude zde vystaven po celou dobu konání hokejového šampionátu.

Zdroj: https://www.reflex.cz/ | Autor: Viliam Buchert | Foto: Facebook

Nejlepší čas strávený se sklenkou piva je samozřejmě - české online casino

Strávit čas s přáteli hraním vzrušující hry!