Pivovary Lobkowicz - akademie Pivních Znalců 2019 - regionální finále

V pondělí 25. 3. 2019 proběhlo v Pivovaru Uherský Brod regionální finále III. ročníku programu Akademie Pivních Znalců. Do programu se každoročně zapojuje několik set hostinských.


Účastníci načerpali znalosti z Manuálu kvality čepovaného piva a úspěšně vyplnili on-line testy ze znalostí péče o čepované pivo. Jejich dovednosti a dodržování pravidel péče o pivo jsme následně ověřovali přímo v jejich provozovnách. Zájem o kvalitní pivo na čepu a účast hostinských v tomto programu je potěšující zpráva, která říká, že jdeme s hostinskými společnou a správnou cestou, vedoucí ke kvalitně načepovanému a naservírovanému pivu.

Do regionálního finále se kvalifikovalo 6 nejúspěšnějších hostinských – účastníků vzdělávacího programu:

  • Filip Janda z Radničního sklípku v Kroměříži
  • Petr Pavlica z Pivnice u Petra ve Veselí nad Moravou
  • Václav Kočí z Restaurace Camp Semetín
  • Zdeněk Pálka ze Staré kotelny v Jarošově
  • Ondřej Macháček z restaurace ŠNYT Primka ve Šternberku
  • Marek Warenich z Restaurace ŠNYT Primka ve Šternberku

V prostředí historické varny pivovaru v Uherském Brodě, předvedli účastníci svoje umění čepování piva před čtyřčlennou porotou, která hodnotila kvalitu přípravy pivního skla, vlastní čepování, vzhled načepovaného piva a způsob servírování.

Porota zasedla ve složení: Petr Mráček novinář, Vlastimil Zedek sládek Pivovaru Černá Hora, Veronika Mandová sládková Pivovaru Uherský Brod a Štěpán Kučík oblastní obchodní manažer.

První tři nejúspěšnější účastníci regionálního finále se kvalifikovali do národního finále, které se koná v pondělí 29. 4. 2019 v Pivovaru Černá Hora.

Více podrobností k programu, včetně podrobných pravidel naleznete na www.pivovary-lobkowicz.cz v sekci Akademie Pivních Znalců.

Držitelem zlaté plakety Akademie Pivních Znalců z regionálního finále se stal Ondřej Macháček z restaurace ŠNYT Primka ve Šternberku

Držitelem stříbrné plakety Akademie Pivních Znalců z regionálního finále se stal Marek Warenich z Restaurace ŠNYT Primka ve Šternberku

Držitelem bronzové plakety Akademie Pivních Znalců z regionálního finále se stal Petr Pavlica z Pivnice u Petra ve Veselí nad Moravou.

Nejúspěšnější účastníci obdrželi certifikát držitele Zlaté, Stříbrné nebo Bronzové plakety Akademie Pivních Znalců. Mimo kožených výčepních zástěr se znakem Akademie Pivních Znalců, získají první tři nejúspěšnější ve finále  České Republiky i pivo pro osobní spotřebu na ½ roku pro 3. místo, pivo na rok pro 2. místo a poukaz na dovolenou v hodnotě 50 000 Kč pro absolutního vítěze.

Dej bůh štěstí

Bořivoj Bartoněk –  Obchodní sládek

Zdroj: http://www.pivovary-lobkowicz.cz/

Nejlepší čas strávený se sklenkou piva je samozřejmě - české online casino

Strávit čas s přáteli hraním vzrušující hry!