5Sep

Hanácké PIVNÍ Slavnosti 2020

ZáříZář 05 2020 12:00 - ZáříZář 06 2020 23:30 Europe/Prague

pivovari-pivovary-pivni-akce-hanacke-pivni-slavnosti-prostejov-2020

Hanácké PIVNÍ Slavnosti 2020

AKUTUALIZOVANÝ SEZNAM DOPOSUD POTVRZENÝCH PIVOVARŮ ROČNÍKU 2020 :

PLZEŇ, GAMBRINUS, RADEGAST, HOLBA, LITOVEL, ZUBR, KOLIBA U TŘÍ KRÁLŮ, U KRÁLE JEČMÍNKA, JADRNÍČEK, BISKUPICE, ZNOJMO, JAROŠOV, JELPL, HELF, VELKORAKOVSKÝ, Z STAGE, SACHSENBERGER, BRUNTÁL, MAXMILIÁN, STERN, AXIOM, HUHŇÁK, ŠTERNBERGER

★★★ ZMĚNA TERMÍNU AKCE S OHLEDEM NA SITUACI V ČR ★★★

Hezký podvečer,

na rozdíl od jiných pořadatelů nechceme akci jen tak stornovat a přesouvat na rok 2021. Pokud to situace alespoň v nějaké formě (i třeba mírně omezené) dovolí, akce proběhne v téměř nezměněném provedení v sobotu 05.09.2020, veškeré zakoupení vstupenky a volňásky platí. Platí i potvrzené kapely. Změna programu ovšem vyhrazena. Děkujeme za pochopení.

Část výtěžku akce bude věnována humanitárním účelům na sociální čí lékařské služby.

Hezké dny opětovně vám všem ,

Rok se s rokem opět sešel a je nám ctí vás opětovně pozvat na další ročník akce, jež se stala tou největší a nejnavštěvovanější v celém okrese Prostějov …kdy věříme že letos tomu nebude jinak.

Nad akci má již třetím rokem záštitu Ing. Milada Sokolová, zastupitelka města a předsedkyně okrašlovacího spolkum tedy kulturní guru se vším všudy.

★★★ BURGER FEST ★★★

Po tom, co z důvodu špatného počasí a následného přesunu akce musel být burger fest v roce 2019 zrušen, o to více se na vás těšíme v roce 2020, kdy je potvrzeno již 5 BURGER pointů, účastníků celorepublikového turné BURGER FEST, kdy jednotlivé nabízející budeme představovat v průběhu času.

★★★ HUDEBNÍ PROGRAM - KAPELY ★★★

MŇÁGA A ŽDORP :

Mňága a Žďorp je česká rocková hudební skupina, pocházející z Valašského Meziříčí. Formovala se již od roku 1983. Často se měnilo složení kapely. Zpočátku vystupovala pod názvem Slepé střevo, členové Mňágy současně působili i v jiných kapelách. Její skladby ovládli celou generaci v ČR a je asi zbytečné se dále rozepisovat, koneckonců, to je ta písnička pro Tebe…

PREMIER :

Premier je česká pop rocková kapela ze Zlína, kterou v roce 1992 založili Daniel Hrnčiřík (basová kytara) a Jaroslav Bobowski (zpěv). Kapela koncertuje po Česku i Slovensku.). Tak věříme, že s podaří opravdu zastavit čas i v sobotu 9.5.

PAVEL CALLTA :

Již jednou v Prostějově vystupoval a zcela zaplnil náměstí., V červnu 2015 vydal své debutové album Momenty (platinová deska). V listopadu 2018 mu vyšlo jeho druhé autorské album Součást (zlatá deska)[2] souběžně se singlem „Nezapomeň“. V roce 2018 soutěžil v českém kole soutěže Eurovision Song Contest s písní Never Forget, kde skončil v TOP6.[3] V říjnu 2019 mu vyšla kniha s názvem „Moje momenty“ u vydavatelství Albatros.

KOMUNÁL :

Nebývá zvykem, a ještě to nikdy nebylo tradicí na našich slavnostech aby dva roky po sobě vystoupila identická kapela. Ale po fenomenálním úspěchu a vystoupení v roce 2019 se pořadatelé rozhodli opět poprosit kluky z Komunálního odpadu o opětovné vystoupení i v roce 2020. Že tato prosba nevyšla na prázdno je vidět zde, kdy je nám ctí přivítat tuto supe kapelu z Čech s jejími hity. Jen obecně ke kapele … Komunál, dříve Komunální odpad, je rock-metalová kapela z Chlumce nad Cidlinou založená v roce 1992. Lídrem skupiny je zpěvák Luboš Suchánek. Další členové kapely jsou Jarda Bárt Novák, David Hlaváček, Pavel Erny Hanuš, Filip Litera, Radek Plachetka

KONTAKT :

Tradiční kapela z Prostějova, bez které se žádná větší akce neobejde.

★★★ PIVNÍ NOVINKY FESTIVALU★★★

Na letošním ročníku budou mít premiéru pivovary : MAN + WOLF, NIČITEL, STERN, MAXMILIAN.

★★★ DALŠÍ POTVRZENÉ PIVOVARY★★★

PLZEŇ URQUELL, RADEGAST, GAMBRINUS, LITOVEL, ZUBR, HOLBA, ČERNÁ HORA, U JEČMÍNKA, KOLIBA U TŘÍ KRÁLŮ, JADRNÍČEK, SVIJANY, KOSÍŘ, KYJOV, GAJDOŠ, ŠTERBNERK, ZNOJMO, JAROŠOV, OSLAVANY U DYJE, LÍŠEŇ, PORTÁŠ, VELKORAKOVSKÝ, POLIČKA, JELPL, PIVOVAR HELF, KRAKONOŠ, Z STAGE, SACHSENBERGER, , OHRADA, KLENOT, CIDER, KOTOUČ, BRUNTÁL, KONÍČEK LOBKOWITZ, JEŽEK, KLÁŠTER, TOPOLSKÉ PIVO

Na dalších pivovarech pracujeme, pořadatelé si vyhrazují až do začátku akce změnu a složení pivovarů dle aktuální situace se sládky apod. Prosím respektujte aktuální informace a změny v šíři sortimentu.

★★★ KONTAKT, WEB, MEDIA ★★★

•Info linka akce : 777 571 500, email: info@finsys.cz
•Fotografové a media nutno reservace předem na info lince.

★★★ PŘEDPRODEJ ★★★

- hudebniny TYL, Kramářská ul. Prostějov (od 01.02.2020)
- cestovní kancelář FTL - vedle radnice
- kancelář FINSYS, Palackého 33, Prostějov
- sms vstupenka na : www.smsticket.cz od 1.3.2020

VSTUP ZDARMA : děti do 14 let, ZTP a důchodci nad 75 let zdarma

zájemci z jiných měst – předprodej na info lince 777 571 500 nebo email info@finsys.cz

★★★ DALŠÍ INFORMACE ★★★

Na akci je zakázáno vnášet jakékoliv vlastní občerstvení, jídlo, pití, sklenice (pouze po dohodě a ohlášení pořadatelů), zbraně apod. Porušení těchto pravidel povede k vykázání z akce či nevpuštění na akci bez náhrady. Děkujeme.

Zdroj: https://www.facebook.com/events/2513142332297038/


 

 • 0

  days

 • 0

  hours

 • 0

  minutes

 • 0

  seconds

Událost již proběhla

Událost probíhá

Uložit do Google kalendáře

Místo konání

Prostějov

Navigace

Navigovat

Nemůžu najít cestu!

 • Program

 • Hosté

 • Účast

 • Předpověď

 • Komentáře

Pro toto místo v současné chvíli nejsou dostupná data

Zpráva o počasí

Dnes stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Vítr stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Vlhkost stec_replace_current_humidity %

Pocitově stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Předpověď

Datum

Počasí

Teplota

stec_replace_date

stec_replace_icon_div

stec_replace_min / stec_replace_max °stec_replace_temp_units

stec_replace_5days

Dalších 24 hodin

Funguje díky Forecast.io

Nejlepší čas strávený se sklenkou piva je samozřejmě - české online casino

Strávit čas s přáteli hraním vzrušující hry!