Pivo Holba nově v nabídce portálu Rohlik.cz

Holbu lze od června objednávat také prostřednictvím online supermarketu Rohlik.cz. Fanoušci kvalitního piva si zde mohou koupit vlajkovou loď pivovaru, pivo Holba Šerák 11, a dále piva Holba Premium a Holba Polotmavá 11.


Světlý ležák Holba Šerák 11 bude v nabídce jak v láhvi, tak v plechovce, ostatní piva pak lahvová. Díky spolupráci s Rohlik.cz Holba výrazně rozšíří svůj regionální zásah, a dostane se tak lépe k zákazníkům – vedle domovského Olomoucka také v Praze, Brně, Plzni, Liberci Pardubicích a Hradci Králové.

„Máme zájem postupně nabídnout naše piva zákazníkům po celé České republice. Přestože se náš pivovar zaměřuje zejména na pivo sudové, pro snazší přístup do dalších regionů volíme zatím cestu lahvového a plechovkového balení, které je pro větší regionální zásah logisticky nejpraktičtější,“ komentoval Ing. Vladimír Zíka, ředitel Pivovaru Holba.

Jde tak v krátké době už o druhý celorepublikový počin Pivovaru Holba. V průběhu května bylo pivo Holba v nabídce supermarketu Lidl v rámci časově omezené akce, která byla úspěšná. Oba partneři tak nyní pokračují v jednání o další obchodní spolupráci.

Zdroj: Pivovar Holba

Nejlepší čas strávený se sklenkou piva je samozřejmě - české online casino

Strávit čas s přáteli hraním vzrušující hry!